O nas

Firma działa na rynku usług celno-spedycyjnych od 2007 roku. W roku 2013 została przekształcona w spółkę.

Od początku naszą misją jest profesjonalizm, sumienność i uczciwość w dążeniu do zadowolenia i satysfakcji Klienta, który obdarzył nas swoim zaufaniem. Konsekwentna realizacja zamierzonych celów oraz odpowiedni dobór personelu, który wykonuje swoja pracę z pasją i zaangażowaniem, każdego dnia przyczynia się do wspólnego sukcesu.

Naszym podstawowym zadaniem jest kompleksowe reprezentowanie interesów Klienta przed organami celnymi w Polsce, w tym również doradztwo celne w zakresie obrotu towarowego z zagranicą. Obsługujemy duże podmioty gospodarcze, małe rodzinne firmy, a także klientów indywidualnych.

Wykorzystując swoją wiedzę oraz praktykę zdobytą przy współpracy z administracją celną jak również podmiotami krajowymi i zagranicznymi, tworzymy wizerunek nowoczesnej firmy.

Posiadamy 4 odziały agencji celnych: Międzyrzec Podlaski,Chełm , Brzeźno i Radymno.

Zajmujemy się obsługą celną w międzynarodowym obrocie towarami (EX, TIR, CMR, EPI etc.). Kompetentny, doświadczony doskonale zorganizowany zespół służący wiedzą i pomocą, sprosta wszelkim wymaganiom Klientów.

Nasi klienci obsługiwani są w miły i przyjazny sposób.

Koszt usług dopasowany jest indywidualnie do potrzeb klienta i jest uzależniony od ilości przygotowywanych dokumentów, od obszerności przedstawianych spraw oraz wielu innych czynników. Dla naszych stałych klientów przewidujemy rabaty na świadczone przez nas usługi.